top of page

BILETY

Bilety  można kupić  online na naszej stronie internetowej lub w foyer przed wydarzeniem. Operatorem jest eBilet. 

Bilet w cenie 25 PLN dla dziecka [jeden opiekun/rodzic wchodzi bezpłatnie] zawiera warsztaty 45 min plus 2 godziny zabaw z udziałem animatorek. W czasie zabaw i animacji rodziców zapraszamy do restauracji na Obiadania a la carte.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą,

napisz do nas:

sskameralna@gmail.com

Ograniczenia wiekowe 

Warsztaty dla dzieci 5 lat +

kb wektor.png
5 grudnia 2021 godzina 12:30 - 15-30 

Warsztaty dla dzieci 5 lat +

AKADEMIA SZTUKI.jpg

Warsztaty plastyczno- teatralne - tworzenie rekwizytów na potrzeby scenografii do wybranej bajki 

Potrzeba tworzenia jest zakorzeniona głęboko w naszej naturzeWażne sprawy dziecka, to wydarzenia codzienne, ludzie i świat dookoła. To właśnie te tematy pojawiają się często w pracach dzieci. Pokazują w nich swoje wizje świata, marzenia. Uczą się wyrażać swoje myśli w sposób twórczy i przede wszystkim doskonale się bawią.

Zajęcia teatralne, plastyczne, rękodzielnicze, modelarskie itp. pozwalają dzieciom na ćwiczenia zdolności manualnych, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, która pozwala na świadome i kontrolowane zarządzanie ruchami ciała. Dzieci uczą się posługiwać narzędziami, przedmiotami, poznają nowe pojęcia i rzeczy.

Akademia Sztuki to popołudniowe

warsztaty dla dzieci rozwijające 

pasję tworzenia, kreatywność,

i poszerzające więdzę o sztuce.

Zajęcia będą prowadzone

0d 12:30 do 15:30 dwa razy w miesiącu. 

Obiadania & Menu

W trakcie warsztatów, dla dzieci zapraszamy

 do restauracji KUCHNIA OTWARTA

gdzie będą Państwo mogli spędzić czas przy muzyce na żywo, skosztować potraw kuchni polskiej specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni

Myzyka na żywo

W niedzielę do ambientowych podkładów zagra dla Państwa na trąbce Piotr Krakowski, który jest doświadczonym kompozytorem, trębaczem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, Krakowski spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Ze Stanisławem Sojką stworzył pamiętną "Walutę", zagrał na trąbce w spocie reżyserowanym przez Borysa Lankosza oraz ilustrował muzycznie pokazy Tomasza Ossolińskiego. Z grupą Milkshop wydał 2 płyty, zwyciężył w opolskich "Debiutach" 2004 r i zinterpretował na nowo szlagier "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2 +1 (czołówka serialu "Magda M."). 

Animacje dla dzieci

W czasie wydarzenia zapewnimy Państwu opiekę dla dzieci z udziałem animatorek.

Zabawy ruchowe dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne to atrakcje, które z pewnością pozwolą spędzić najmłodszm niezapomniany czas.

bottom of page