top of page

BILETY

Bilety  można kupić  online na naszej stronie internetowej. Operatorem jest eBilet. 

Bilet w cenie 35 PLN dla dziecka Rodzice/opiekunowie wchodzą bezpłatnie] zawiera koncert/warsztaty  plus 2 godziny zabaw z udziałem animatorek. W czasie zabaw i animacji rodziców zapraszamy do restauracji na Obiadania a la carte.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą,

napisz do nas:

sskameralna@gmail.com

Warsztaty dla dzieci 3 lata +

Ograniczenia wiekowe 

Screenshot 2022-10-12 at 11.49.56.png
IMG_2754.jpeg

Warsztaty dla dzieci Mała Filharmonia

Liczne badania pokazały, że muzyka jest dziedziną  sztuki, która wpływa na działanie mózgu najsilniej spośród wszystkich sztuk. Niemalże każdy człowiek słysząc muzykę jest w stanie określić czy dany utwór podoba się mu, czy przeciwnie. Potrafimy powiedzieć jakie uczucia i wyobrażenie wywołują w nas słyszane dźwięki i jak przez to w danej chwili się czujemy. Dzieje się tak dlatego, że odbieramy muzykę emocjonalnie, a za emocje, uczucia i wyobrażenia odpowiadają ośrodki w prawej półkuli naszego mózgu. Okazuje się jednak, że u osób, które zajmują się muzyką zawodowo lub osób, które przez dłuższy czas pobierały lekcje muzyki, aktywuje się również lewa, tzw. analityczna półkula (co ciekawe, nie tylko podczas grania lub śpiewania, ale również podczas słuchania muzyki).

Na Zajęciach prowadzonych  przez profesjonalnych muzyków z Filharmonii Śląskiej w Katowicach dzieci będą mogły spróbować swoich sił w grze na wybranych instrumentach zdobyć wiedzę o muzyce klasycznej i kompozytorach .

IMG_2757.jpeg
kb wektor.png

Obiadania & Menu

W trakcie warsztatów, dla dzieci zapraszamy

 do restauracji Adam Gessler a 'la Carte

gdzie będą Państwo mogli spędzić czas przy muzyce na żywo, skosztować potraw kuchni polskiej specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni.

Myzyka na żywo

W niedzielę do ambientowych podkładów zagra dla Państwa na trąbce Piotr Krakowski, który jest doświadczonym kompozytorem, trębaczem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, Krakowski spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Ze Stanisławem Sojką stworzył pamiętną "Walutę", zagrał na trąbce w spocie reżyserowanym przez Borysa Lankosza oraz ilustrował muzycznie pokazy Tomasza Ossolińskiego. Z grupą Milkshop wydał 2 płyty, zwyciężył w opolskich "Debiutach" 2004 r i zinterpretował na nowo szlagier "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2 +1 (czołówka serialu "Magda M."). 

Animacje dla dzieci

W czasie wydarzenia zapewnimy Państwu opiekę dla dzieci z udziałem animatorek.

Zabawy ruchowe dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne to atrakcje, które z pewnością pozwolą spędzić najmłodszym niezapomniany czas.

bottom of page