top of page

BILETY

Bilety  można kupić  online na naszej stronie internetowej lub w foyer przed wydarzeniem. Operatorem jest eBilet. 

Bilet w cenie 35 PLN dla dziecka  opiekunowie/rodzice wchodzą bezpłatnie] zawiera koncert/warsztaty 45 min plus 2 godziny zabaw z udziałem animatorek. W czasie zabaw i animacji rodziców zapraszamy do restauracji na Obiadania a la carte.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą,

napisz do nas:

sskameralna@gmail.com

3+

kb wektor.png
Screenshot 2022-10-14 at 12.46.25.png

Ograniczenia wiekowe 

Szanowni Państwo Od 6 listopada rozpoczynamy cykl niedzielnych warsztatów i koncertów dla dzieci

JAZZLUDOWO. Naszym celem jest przedstawienie najmłodszym  muzyki  jazzowej granej przez ich rówieśników jak i ludowej połączonej z warsztatami tanecznymi. Będą także zanane już Państwu warsztaty Mała filharmonia , które tematycznie łączą się z koncertami i przedstawiają instrumenty biorące w nich udział. Jednocześnie zapraszamy do nowej restauracji  Adama Gessler A’ la carte na niedzielny obiad. Nasze zajęcia edukacyjne  połączone z wyśmienitą kuchnią to wspaniała okazja do spędzenia niedzieli w gronie najbliższych

Obiadania & Menu

W trakcie warsztatów, dla dzieci zapraszamy do restauracji 

Adam Gessler a' la carte

gdzie będą Państwo mogli spędzić czas przy muzyce na żywo, skosztować potraw kuchni polskiej specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni.

Myzyka na żywo

W niedzielę do ambientowych podkładów zagra dla Państwa na trąbce Piotr Krakowski, który jest doświadczonym kompozytorem, trębaczem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, Krakowski spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Ze Stanisławem Sojką stworzył pamiętną "Walutę", zagrał na trąbce w spocie reżyserowanym przez Borysa Lankosza oraz ilustrował muzycznie pokazy Tomasza Ossolińskiego. Z grupą Milkshop wydał 2 płyty, zwyciężył w opolskich "Debiutach" 2004 r i zinterpretował na nowo szlagier "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2 +1 (czołówka serialu "Magda M."). 

Animacje dla dzieci

W czasie wydarzenia zapewnimy Państwu opiekę dla dzieci z udziałem animatorek.

Zabawy ruchowe dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne to atrakcje, które z pewnością pozwolą spędzić najmłodszym niezapomniany czas.

bottom of page