top of page

BILETY

Bilety  można kupić  online na naszej stronie internetowej lub w foyer przed wydarzeniem. Operatorem jest eBilet. 

Bilet w cenie 35 PLN  

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą,

napisz do nas:

sskameralna@gmail.com

kb wektor.png
Screenshot 2022-10-24 at 09.06.42.png

2KQ Trio jazzowe

2KQ Trio - zespół powstał w sierpniu 2020 roku. W jego skład wchodzą bracia pianista i kontrabasista Michał i Kacper Korzeń oraz perkusista Artur Kuś, którego poznali na 50 Jubileuszowych Międzynarodowych Chodzieskich Warsztatach Jazzowych Cho - Jazz 2020. 
Zespół gra standardy jazzowe, autorskie kompozycje Michała, jak również aranżacje hitów muzyki popularnej i utworów muzyki klasycznej.

Mają na swoim koncie dwa znaczące sukcesy: Grand Prix na XVI Międzynarodowym Konkursie Jazzowym im. Rościsława Kobanczenki w Odessie w Ukrainie w marcu 2021 roku oraz II miejsce w kategorii Jazz na międzynarodowym konkursie Novelles Etoiles w Paryżu w styczniu 2022. Trio porusza się zgrabnie praktycznie we wszystkich odmianach muzyki jazzowej, nie poprzestając na inspiracjach zaczerpniętych wyłącznie z tego gatunku.

Obiadania & Menu

W trakcie warsztatów, dla dzieci zapraszamy

 do restauracji Adam Gessler a' la carte

gdzie będą Państwo mogli spędzić czas przy muzyce na żywo, skosztować potraw kuchni polskiej specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni.

Myzyka na żywo

Po koncercie w restauracji 

do ambientowych podkładów zagra dla Państwa na trąbce Piotr Krakowski, który jest doświadczonym kompozytorem, trębaczem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, Krakowski spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Ze Stanisławem Sojką stworzył pamiętną "Walutę", zagrał na trąbce w spocie reżyserowanym przez Borysa Lankosza oraz ilustrował muzycznie pokazy Tomasza Ossolińskiego. Z grupą Milkshop wydał 2 płyty, zwyciężył w opolskich "Debiutach" 2004 r i zinterpretował na nowo szlagier "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2 +1 (czołówka serialu "Magda M."). 

Animacje dla dzieci

W czasie wydarzenia zapewnimy Państwu opiekę dla dzieci z udziałem animatorek.

Zabawy ruchowe dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne to atrakcje, które z pewnością pozwolą spędzić najmłodszym niezapomniany czas.

bottom of page