top of page

BILETY

Bilety  można kupić  online na naszej stronie internetowej. Operatorem jest eBilet. 

Bilet w cenie 35 PLN dla dziecka [Rodzice opiekunowie wchodzą bezpłatnie] zawiera koncert + warsztaty i dwie godziny zabaw z udziałem animatorek. W czasie zabaw i animacji rodziców zapraszamy do restauracji na Obiadania a' la carte.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą,

napisz do nas: sskameralna@gmail.com

kb wektor.png
Screenshot 2022-10-12 at 11.41.27.png

KAPELA FEDAKÓW koncert z warsztatami tańców śląskich

Podczas wydarzenia Kapela Fedaków wprowadzi widzów do świata śląskiej muzyki i tańców tradycyjnych, umożliwiając im nie tylko bierny odbiór muzyki, ale także czynne w niej uczestnictwo dzięki śpiewowi i wspólnym tańcom. Zespół przeprowadzi krótkie warsztaty taneczne, pokaże kroki poszczególnych śląskich tańców, takich jak szpacyr-polka, trojok czy mietlorz, dzięki czemu nawet najbardziej nieśmiali uczestnicy wydarzenia odnajdą się we wspólnej sytuacji tanecznej i będą mogli w pełni skorzystać z uroków tej tanecznej muzyki. Podczas koncertu zabrzmią taneczne i balladowe melodie śląskie, odnalezione w różnorakich archiwach i wyciągnięte na światło dzienne przez Kapelę Fedaków, która nadaje im ponownie blask, grając je w XXI wieku na ludowych instrumentach, śpiewając w naturalny, „ludowy” sposób i zachęcając do wspólnego tańca – czyli z wielkim szacunkiem i podobieństwem do tego, jak dawniej funkcjonowała ta muzyka. 

Obiadania & Menu

W trakcie warsztatów, dla dzieci zapraszamy

do restauracji Adam Gessler a' Ła carte

gdzie będą Państwo mogli spędzić czas przy muzyce na żywo, skosztować potraw kuchni polskiej specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni.

Myzyka na żywo

W niedzielę do ambientowych podkładów zagra dla Państwa na trąbce Piotr Krakowski, który jest doświadczonym kompozytorem, trębaczem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, Krakowski spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Ze Stanisławem Sojką stworzył pamiętną "Walutę", zagrał na trąbce w spocie reżyserowanym przez Borysa Lankosza oraz ilustrował muzycznie pokazy Tomasza Ossolińskiego. Z grupą Milkshop wydał 2 płyty, zwyciężył w opolskich "Debiutach" 2004 r i zinterpretował na nowo szlagier "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2 +1 (czołówka serialu "Magda M."). 

Animacje dla dzieci

W czasie wydarzenia zapewnimy Państwu opiekę dla dzieci z udziałem animatorek.

Zabawy ruchowe dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne to atrakcje, które z pewnością pozwolą spędzić najmłodszm niezapomniany czas.

bottom of page