Branch & Menu
W trakcie warsztatów, dla dzieci zapraszamy
do restauracji KUCHNIA OTWARTA
gdzie będą Państwo mogli spędzić czas przy muzyce na żywo, skosztować potraw kuchni polskiej specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni oraz degustować najlepsze wina.
Myzyka na żywo
W niedzielę do ambientowych podkładów zagra dla Państwa na trąbce Piotr Krakowski, który jest doświadczonym kompozytorem, trębaczem, multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczne tematy muzyczne ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Na swojej ciekawej drodze, oprócz muzyków, Krakowski spotykał reżyserów, filmowców, aktorów a nawet projektantów mody. Ze Stanisławem Sojką stworzył pamiętną "Walutę", zagrał na trąbce w spocie reżyserowanym przez Borysa Lankosza oraz ilustrował muzycznie pokazy Tomasza Ossolińskiego. Z grupą Milkshop wydał 2 płyty, zwyciężył w opolskich "Debiutach" 2004 r i zinterpretował na nowo szlagier "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2 +1 (czołówka serialu "Magda M.").
Animacje dla dzieci
W czasie wydarzenia zapewnimy Państwu opiekę na dziećmi w postaci animatorek.
Zabawy ruchowe dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne to atrakcje, które z pewnością pozwolą spędzić dzieciom niezapomniany czas.

BILETY
Bilety w cenie 150 PLN można kupić bezpośrednio przed wydarzeniem w foyer Śląskiej Sceny Kameralnej. Na jeden bilet mogą wejść dwie osoby dorosłe z jednym dzieckiem. Każde kolejne dziecko to dopłata 30 PLN
Spędź niedzielę w gronie najbliższych.
Rezerwacje grupowe
Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą,
napisz do nas:
Nie ma ograniczeń wiekowych dotyczących tego wydarzenia
12 września 2021 godzina 12:30 - 15:30

Ograniczenia wiekowe
Anna Polony
Urodzona w 1939 roku. Absolwentka Wydziału Aktorskiego i Wydziału Reżyserii Dramatu PWST w Krakowie. W 1973 została jej pedagogiem, a w latach 1999-2005 była jej prorektorem. W 1990 roku otrzymała tytuł profesora nauk o sztukach pięknych. Była członkiem Prezydium Polskiej Akademii Nauk oraz Rady Języka Polskiego.
W latach 1960-1964 była aktorką Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Od 1964 roku do 2014 roku była aktorką Starego Teatru w Krakowie, gdzie grała w spektaklach, które reżyserowali m.in.: Konrad Swinarski (Nie-Boska komedia Z. Krasińskiego, Woyzeck G. Büchnera, Pokojówki J. Geneta, Klątwa S. Wyspiańskiego), Jerzy Grzegorzewski (Wesele S. Wyspiańskiego, Dziesięć portretów z czajką w tle wg A. Czechowa), Jerzy Jarocki (Sen o bezgrzesznej wg S. Żeromskiego, Rewizor M. Gogola), Zygmunt Hübner (Poskromienie złośnicy W. Szekspira), Andrzej Wajda (Z biegiem lat, z biegiem dni..., Tragiczna historia Hamleta księcia Danii W. Szekspira), Krystian Lupa (Lunatycy H. Brocha), Kazimierz Kutz (Damy i huzary A. Fredry), Grzegorz Jarzyna (Iwona, księżniczka Burgunda W. Gombrowicza).
Jest laureatką licznych nagród w dziedzinie teatru, między innymi Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza – przyznawanej przez redakcję miesięcznika „Teatr” – za sezon 1986/1987, za rolę Maman Liedermeyer w spektaklu Wiosna Narodów w Cichym Zakątku Adolfa Nowaczyńskiego w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie, Złotej Maski (2002) za rolę Pani Orgonowej w Damach i huzarach Aleksandra Fredry, Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” za rolę w filmie Rewers (2009) oraz Nagrody Gustaw przyznanej przez Związek Artystów Scen Polskich (2015). W 2007 roku otrzymała Złoty Laur za Mistrzostwo w Sztuce.
W Teatrze Słowackiego gra w spektaklu Arszenik i stare koronki Josepha Kesselringa w reż. Krzysztofa Babickiego (2014).
Branch & Menu
W trakcie warsztatów, dla dzieci zapraszamy Państawa do restauracji Gessler
na Branch gdzie będzie można spędzić czas przy muzyce klasycznej, skosztować potraw kuchni polskiej specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni oraz degustować najlepsze wina.
