top of page
Unknown.jpeg
Data wkrótce Śląska Scena Kameralna

BILETY ULGOWE

Bilety można kupić tylko online.

Ograniczony przydział biletów ulgowych 50 sztuk z 20% zniżką jest dostępny dla następujących osób:

Studenci studiów stacjonarnych

Dzieci poniżej 16 roku życia

Bilety w cenie ulgowej są sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i jest ich określona ilość, a po sprzedaży nie są już dostępne. Ceny biletów ulgowych obowiązują tylko w przypadku biletów o najwyższej cenie na niektóre wydarzenia. Należy pamiętać, że zostaniesz poproszony o odpowiednią identyfikację. 

Wejściówki

Jeżeli na wydarzenie zostaną sprzedane wszystkie miejsca siedzące, będzie możliwość zakupu określonej ilości wejściówek za 50% ceny biletu normalnego.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą, napisz do nas 

sskameralna@gmail.com

Kino ZremiksowanePiotr Krakowski & Ignacy Matuszewski

KINO ZREMIKSOWANE to kolaż muzyki i filmu, który polega na wzajemnym przenikaniu się dźwięków z obrazami. Wizualizacje to miksowane na żywo klipy czerpiące ze światowej kinematografii, począwszy od filmu niemego i kina lat 20., poprzez animacje i wszelkie formy przekazu wizualnego. Muzyka w tej podróży nie jest tylko tłem – pełni bowiem rolę narratora i przewodnika po świecie obrazu. Spektakl ten prezentowano już wielokrotnie polskiej publiczności. Zawsze spotykał się z entuzjastyczną reakcją odbiorców i ich dużym zainteresowaniem. Autorem muzyki jest Piotr Krakowski, trębacz, kompozytor i producent muzyczny, autor muzyki do filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych, natomiast za stronę wizualną odpowiada Jacek Kabziński, VJ i fotograf. W swoich wizualizacjach inspiruje się twórcami kina awangardowego, takimi jak: René Clair, Marcel Duchamp, Man Ray, Maya Deren, Fritz Lang, Oskar Fischinger czy Stan Brakhage.

Cały spektakl tworzony jest na żywo, a za każdym razem twórcy dokonują w nim pewnych zmian. Muzyka i obraz mogą zmienić się w każdej chwili, w zależności od atmosfery i przestrzeni, w której znajdują się kreatorzy i odbiorcy. Niemniej jednak Kino Zremiksowane zawsze stanowi zamkniętą całość, choć składającą się z tematycznych części. W tle projektu gra muzyka ?na żywo?, którą wykonują krakowscy instrumentaliści ? młodzi, utalentowani, z niezwykłą pasją do muzyki, za co są bardzo cenieni w różnych kręgach, nie tylko muzyki jazzowej i elektronicznej.

kb wektor.png
bottom of page