top of page
masecki marcin portret_6506919.jpg
6 listopada 2021 godzina 20:00 

BILETY ULGOWE

Bilety można kupić tylko online.

Ograniczony przydział biletów ulgowych 50 sztuk z 20% zniżką jest dostępny dla następujących osób:

Studenci studiów stacjonarnych

Dzieci poniżej 16 roku życia

Bilety w cenie ulgowej są sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i jest ich określona ilość, a po sprzedaży nie są już dostępne. Ceny biletów ulgowych obowiązują tylko w przypadku biletów o najwyższej cenie na niektóre wydarzenia. Należy pamiętać, że zostaniesz poproszony o odpowiednią identyfikację. 

Wejściówki / miejsca stojące

Jeżeli na wydarzenie zostaną sprzedane wszystkie miejsca siedzące, będzie możliwość zakupu określonej ilości wejściówek za 50% ceny biletu normalnego. 

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą, napisz do nas 

sskameralna@gmail.com

Marcin Masecki Nokturny Chopin

Pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, kurator, pedagog. Jego działalność obejmuje szerokie spektrum stylistyczne, a wirtuozowskie i nietuzinkowe łączenie gatunków oraz łamanie granic między sztuką wysoką a rozrywkową to jego znaki rozpoznawcze.

Obecnie główny projekt Maseckiego to Jazz Band Młynarski-Masecki, orkiestra grająca przedwojenny polski jazz w autorskich opracowaniach. Równolegle prowadzi Trio Jazzowe Marcina Maseckiego, ze stałymi partnerami - perkusistą Jerzym Rogiewiczem i basistą Piotrem Domagalskim. Regularnie koncertuje również z repertuarem klasycznym - w formacie solowym, kameralnym lub z orkiestrami. Jest stałym kuratorem warszawskiego życia muzycznego, organizując festiwale i projekty łączące muzyków z różnych środowisk. Co roku prowadzi klasę improwizacji na Festiwalu Ensemble w Książu.

Masecki pisze również do filmu oraz do teatru. Był aranżerem, kompozytorem i konsultantem muzycznym przy filmie "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego (nagroda „Najlepszy Reżyser” w Cannes). Wcześniej stworzył m.in ścieżkę dźwiękową do filmu "O zwierzętach i ludziach" Łukasza Czajki, oraz "Fuck For Forrest" Michała Marczaka.

Regularnie współpracuje z Polskim Radiem, Teatrem Studio, Barem Studio, oraz Capellą Cracoviensis.

kb wektor.png
bottom of page