top of page

BILETY

Bilety  w cenie 150 PLN można kupić  bezpośrednio przed wydarzeniem w foyer Śląskiej Sceny Kameralnej. Na jeden bilet mogą  wejść dwie osoby dorosłe z jednym dzieckiem. Każde kolejne dziecko to dopłata 30 PLN

Spędź niedzielę w gronie najbliższych.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą,

napisz do nas:

sskameralna@gmail.com

Nie ma ograniczeń wiekowych dotyczących tego wydarzenia

26 września 2021 godzina 12:30 - 15:30 
niedzielny branch jerzy trela.jpg

Ograniczenia wiekowe 

Jerzy Trela

Aktor teatralny i filmowy, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie (1969), profesor, a w latach 1984-1990 także rektor tej uczelni. Jeszcze w czasie studiów aktorskich związał się z Teatrem STU, gdzie zagrał rolę Popryszczyna w Pamiętniku wariata według Mikołaja Gogola (przedstawienie to zdobyło pierwszą nagrodę na międzynarodowym festiwalu teatralnym w Erlangen w RFN w 1966 roku). Po skończeniu uczelni otrzymał angaż w krakowskim Teatrze Rozmaitości (dzisiejszej Bagateli), a w 1970 został członkiem zespołu Starego Teatru w Krakowie, z którym był związany do 2013 roku.

erzy Trela zagrał także w ponad 200 realizacjach telewizyjnych i filmowych (w tym spektaklach Teatru TV). Najnowsze role filmowe artysty to Szymon Skiba w Idzie (2013, reż. Paweł Pawlikowski) oraz Leon Wilczur Ziarnie prawdy (2015, reż. Borys Lankosz).  
Aktor jest laureatem wielu nagród teatralnych, filmowych, telewizyjnych. Otrzymał m.in. honorowy tytuł „Zasłużonego dla kultury narodowej” (1989), Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki w dziedzinie teatru oraz Gloria Artis (2005); w 2011 roku został uhonorowany przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski.    

Branch & Menu

W trakcie warsztatów, dla dzieci zapraszamy Państawa do restauracji Gessler

na Branch gdzie będzie można spędzić czas przy muzyce klasycznej, skosztować potraw kuchni polskiej specjalnie przygotowanych przez szefa kuchni oraz degustować najlepsze wina.

kb wektor.png
bottom of page