top of page
Screenshot 2021-07-04 at 13.01.29.png
Data wkrótce Śląska Scena Kameralna

BILETY ULGOWE

Bilety można kupić tylko online.

Ograniczony przydział biletów ulgowych 50 sztuk z 20% zniżką jest dostępny dla następujących osób:

Studenci studiów stacjonarnych

Dzieci poniżej 16 roku życia

Bilety w cenie ulgowej są sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i jest ich określona ilość, a po sprzedaży nie są już dostępne. Ceny biletów ulgowych obowiązują tylko w przypadku biletów o najwyższej cenie na niektóre wydarzenia. Należy pamiętać, że zostaniesz poproszony o odpowiednią identyfikację. 

Wejściówki / miejsca stojące

Jeżeli na wydarzenie zostaną sprzedane wszystkie miejsca siedzące, będzie możliwość zakupu określonej ilości wejściówek za 50% ceny biletu normalnego.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą, napisz do nas 

sskameralna@gmail.com

Ograniczenia wiekowe dotyczące wydarzeń

Na koncerty muzyki klasycznej i spektakle teatralne nie mogą być wpuszczane niemowlęta oraz dzieci do lat siedmiu.

Piotr Orzechowski & Kuba więcek
Themes of Dracula

THEMES OF DRACULA to kolejny, improwizowany program duetu Piotra Orzechowskiego i Kuby Więcka. Tym razem, jedni z najciekawszych dziś muzyków jazzowych młodego pokolenia pochylą się nad ścieżką dźwiękową do filmu Dracula (Bram Stoker, 1992) autorstwa Wojciecha Kilara. Wybrane przez muzyków fragmenty utworów – motywy, kolory i współbrzmienia – staną się kanwą dla nowych, spontanicznych opowieści muzycznych. Ponownie więc, Orzechowski i Więcek wejdą w intuicyjny dialog, niejako naświetlający te „momenty” słynnego soundtracku, które noszą w sobie przetworzeniowy potencjał, lub też te, które swoją banalnością prowokują do zupełnie nowej interpretacji.

Program składał się będzie z pojedynczych, skondensowanych przykładów – „próbek” muzycznych, które prezentowane będą kolejno w konwencji laboratoryjnej precyzji formalnej. Wydarzenie muzyczne będzie zatem polegać na eksponowaniu wydzielonych, subiektywnych odczytań muzyki Kilara, bez dodatkowego wymiaru domykania poszczególnych „dzieł”.

bottom of page