top of page
s-1200-900.jpg
Data wkrótce Śląska Scena Kameralna

BILETY ULGOWE

Bilety można kupić tylko online.

Ograniczony przydział biletów ulgowych 50 sztuk z 20% zniżką jest dostępny dla następujących osób:

Studenci studiów stacjonarnych

Dzieci poniżej 16 roku życia

Bilety w cenie ulgowej są sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i jest ich określona ilość, a po sprzedaży nie są już dostępne. Ceny biletów ulgowych obowiązują tylko w przypadku biletów o najwyższej cenie na niektóre wydarzenia. Należy pamiętać, że zostaniesz poproszony o odpowiednią identyfikację. 

Wejściówki / miejsca stojące

Jeżeli na wydarzenie zostaną sprzedane wszystkie miejsca siedzące, będzie możliwość zakupu określonej ilości wejściówek za 50% ceny biletu normalnego.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą, napisz do nas 

sskameralna@gmail.com

Shirley Valentine
Monodram z Krystyną Jandą

Shirley Valentine, która kiedyś miała marzenia (chciała zostać stewardessą!), od lat wiedzie życie kury domowej i żony. Wspomina, przygotowując obiad i popijając wino. Nie ma jednak dość odwagi, by zacząć realizować swoje dawne marzenia. Aż pewnego dnia...

Krystyna Janda jako kura domowa?!!! To całkiem możliwe... ale nie do końca. Znudzona i zahukana żona przy mężu otwarcie wyznaje: Wiesz, co ja sobie całe życie mówiłam? Dzieci dorosną to ja se stąd pójdę. Dzieci dorosły, a ja, co? Nie ma gdzie iść! A poza tym to wiesz, co ludzie mówią? Po czterdziestce to tak jakby już wszystko było i nic człowieka nie rajcuje. Tylko, że u mnie to szybciej poszło! Ja to się tak czułam jak miałam dwadzieścia pięć! Pewnego dnia decyduje się na szaleństwo. Mając powyżej uszu małżeńskich powinności, wszystko postanawia zacząć od nowa. Pragnie się jeszcze cieszyć życiem i, mimo że lat jej nie ubędzie, zamiast mówić: „Boże, mam czterdzieści dwa lata”, woli wykrzyknąć: „Shirley, masz dopiero czterdzieści dwa lata, jak to cudownie!”

Reżyseria: Maciej Wojtyszko

Przekład: Małgorzata Semil

Scenografia: Ewa Bystrzejewska

Obsada:
Krystyna Jand
a

Kup Bilet
kb wektor.png
bottom of page