top of page
Philip_Glass_Maki_Namekawa_by_Andreas_H_Bitesnich kopia.jpg

Maki Namekawa Etiudy Philipa Glassa

Maki Namekawa jest wybijającą się postacią wśród dzisiejszych młodych artystów, zwracając uwagę słuchaczy zarówno na muzykę współczesną, jak i klasyczną. W 2012 r. artystka wykonała premierowo z Philipem Glassem jego „20 etiud pianistycznych” na Perth Music Festival. Od tego czasu Namekawa koncertuje z Philipem Glassem w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Japonii, wykonując właśnie ten zbiór etiud. W 2014 r. artystka wydała pierwsze kompletne nagranie „20 etiud pianistycznych” nakładem wytwórni Orange Mountain Music, osiągając numer jeden na listach Tunes Classic i otrzymując wysokie noty od BBC Magazine. Jako solistka regularnie występuje w takich miejscach jak: Carnegie Hall w Nowym Jorku, Cite de la Musique w Paryżu, Barbican Centre w Londynie, Musikverein w Wiedniu, Suntory Hall i Sumida Triphony Hall w Tokio. Wraz z mężem, dyrygentem Dennisem Russellem Daviesem stworzyła w 2005 r. duet fortepianowy, który regularnie występuje w najważniejszych salach koncertowych w Europie i Ameryce Północnej.

Sobota 13 listopada godzina 20:00

BILETY ULGOWE

Bilety można kupić tylko online.

Ograniczony przydział biletów ulgowych 50 sztuk z 20% zniżką jest dostępny dla następujących osób:

Studenci studiów stacjonarnych

Dzieci poniżej 16 roku życia

Bilety w cenie ulgowej są sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i jest ich określona ilość, a po sprzedaży nie są już dostępne. Ceny biletów ulgowych obowiązują tylko w przypadku biletów o najwyższej cenie na niektóre wydarzenia. Należy pamiętać, że zostaniesz poproszony o odpowiednią identyfikację. 

Wejściówki

Jeżeli na wydarzenie zostaną sprzedane wszystkie miejsca siedzące, będzie możliwość zakupu określonej ilości wejściówek za 50% ceny biletu normalnego.

Rezerwacje grupowe

Rezerwacji grupowych nie można dokonywać online. Aby dokonać rezerwacji grupowej lub dowiedzieć się więcej o wizycie z grupą, napisz do nas 

sskameralna@gmail.com

kb wektor.png
bottom of page